antilles-foot

Znane zawsze wydaje się lepsze
Efektywne zużycie energii

LED-y potrzebują do pracy nawet trzy razy mniej energii aniżeli jarzeniówki. Dla klienta oznacza to sporą oszczędność, szczególnie przy założeniu, że reklama będzie działać codziennie przez długi czas. Niższy rachunek za prąd z pewnością będzie dla finansów firmy ważnym odciążeniem.

etykiety papierowe https://booklet.pl/oferta/naklejki-i-etykiety-papierowe Naklejki papierowe - Drukarnia Booklet kartki świąteczne profesjonalne call center jako sprzedaż i wsparcie sprzedaży i telemarketing

Najlepszej jakości diody stosowane w reklamach świetlnych mają deklarowany czas pracy do 50 tysięcy godzin. Są one przy tym odporne na mechaniczne uszkodzenia i radzą sobie bardzo dobrze w różnej pogodzie. Zakres temperatury pracy dobrych diod wynosi od -30 do 65 stopni Celsjusza.

Dodatkowo na oszczędność wpływa montowanie w kasetonach czasowych włączników światła, które można dowolnie zaprogramować. Wtedy oświetlenie uruchomi się automatycznie o zadanej porze, zwykle zaraz po zmroku. Innym rozwiązaniem jest wbudowany czujnik zmierzchowy, działający na zasadzie fotokomórki.

Gdy wokół zrobi się ciemniej, system uruchomi lampy i reklama rozbłyśnie pełnym blaskiem. Warto sięgać po takie rozwiązania, ponieważ nie są drogie, a przyczyniają się do rozsądnego gospodarowania energią.