antilles-foot

Znane zawsze wydaje się lepsze
Fototapeta na ścianach przedpokoju

Fototapeta w przedpokoju to świetne rozwiązanie i praktyczna alternatywa dla boazerii, paneli czy zwykłych tapet. W zależności jaką grafikę wybierzemy, możemy nadać wnętrzu indywidualnego i nowoczesnego charakteru.

Wprowadzenie fototapety do ciemnego, nijakiego wnętrza będzie ciekawym zabiegiem. Poleca się stosowanie grafik w ciepłych, stonowanych kolorach, które rozjaśnią i optycznie powiększą mały i ciasny przedpokój.

Idealnie sprawdzą się fototapety z malowniczymi uliczkami, krajobrazami pustyni czy oceanu albo cudami architektury. Kręcone schody dodadzą wrażenia nieskończoności, a pomost i tafla wody wprowadzą wraz z wieszaki do przedpokoju spokój i harmonię.

Jak widać, fototapety znakomicie dodadzą wnętrzu klimatu i wyrównają proporcje. Wszystko zależy od naszego gustu i efektu, jakie chcemy osiągnąć.

Możesz także zdecydować się na wydrukowanie zdjęcia, które samemu zrobiłeś podczas wakacji. Dzięki temu każdego dnia będziesz mógł spoglądać i wspominać piękne chwile.

Ważne jest także, aby na ścianie, na której umieścisz fototapetę nie stały żadne meble, ponieważ mogą łatwo popsuć efekt.