Hit sezonu – podwieszany, drewniany fotel ogrodowy

Do najpopularniejszych akcesoriów ogrodowych ostatnich sezonów, należy podwieszany, bujany fotel. Swoim wyglądem przypomina kulę. Jest bardzo solidny – wykonany z impregnowanego, lakierowanego drewna, a dodatkowo niebywale wygodny przez wyposażenie go w puchowe poduszki.

tapeta akustyczna https://styl-sklep.pl/tapeta-akustyczna-dune-ii,192,3627.html dune - tapety akustyczne o podwyższon grohe zestawy prysznicowe https://www.niebieskalazienka.pl/s/zestawy-prysznicowe-138 sklep Niebieskalazienka.pl

To idealny dodatek ogrodowy dla wszystkich tych, którzy chcą w ogrodzie odpocząć. Fotele bujane typu kula zyskały swoją popularność przede wszystkim dlatego, że są bardzo wygodne. Dodatkowo są praktyczne, ponieważ z łatwością można zdemontować z nich poduszki w przypadku nagłej zmiany pogody na przykład deszczów.

Taka opcja pozwoli na zachowanie ich idealne stanu na długie lata. Fotele typu kula cieszą się popularnością również dlatego, że w sezonie jesienno-zimowym mogą stanowić unikalny dodatek wyposażenia wnętrza. Kupując tego typu fotel będziesz miał możliwość cieszyć się nim bez przerwy.

Latem – w ogrodzie, zimą – przy kominku. Fotel ogrodowy typu kula to doskonały pomysł na odprężenie i relaks, ale także ciekawy dodatek dekoracyjny zarówno ogrodu, jak i domu.