antilles-foot

Znane zawsze wydaje się lepsze
Idealne miejsce dla długopisów

Długopisów nigdy dosyć… i zawsze się gubią. Kiedyś stawiało się je w zwyczajnych kubeczkach do herbaty.

Generalnie w większości biur nadal jest to praktykowane. Ustawia się je też w tak zwanym jeżyku – jednak nie prezentuje się to aż tak dobrze.

Urządzając nowoczesne biura przykłada się dużą uwagę do detali. Powinny one współgrać z wnętrzem, a także zdobić biurko.

Długopisy trzymane są w minimalistycznych stojakach wykonanych z metalowych części – przeważnie są niewielkie i proste. Ale… można też zainwestować w stojaki odzwierciedlające charakter człowieka, nawiązujące do pracy lub nałogów.

I tak mamy ceramiczny stojak w kształcie popielniczki wraz z długopisami przypominającymi papierosy. Gadżet w sam raz dla palacza.

Dostępne są też stojaki w kształcie kubka pielęgniarki lub apteczki wraz z długopisami imitującymi szczykawki. A dla sprzedawczyni lub zakupoholiczki? Stojak w kształcie wózka sklepowego, jakiego używany będąc w sklepach spożywczych.

Rolnik lub działkowiec ucieszy się z pojemnika w kształcie taczki, a fan golfa – z mini torby golfowej, gdzie w miejsce kijów wkłada się długopisy.