antilles-foot

Znane zawsze wydaje się lepsze
Magnes na spinacze

Spinacze, podobnie jak długopisy, zawsze się gubią. Wtedy, kiedy koniecznie musisz spiąć kilka kartek, oddać komuś dokument i zależy Ci, aby strony się nie pomieszały – żadnego spinacza nie ma pod ręką.

A to wpadły na biurko, a to do szuflady. Mogły tez upaść na podłogę, kiedy akurat odkurzano ją.

Trzymanie spinaczy w pojemnikach także nie do końca zdaje egzamin, ponieważ pojemnik może się zwyczajnie przewrócić, a zawartość się wysypie. Dlatego dobry rozwiązaniem jest nowoczesny magnes, za pomocą którego zachowasz wszystkie spinacze w jednym miejscu.

Magnesy mogą przybrać różne formy, przeważnie jednak są śmieszne lub stylowe, nadające się do eleganckich wnętrz biurowych. Wartym opisania jest pojemnik na spinacze w postaci toalety i ludka siedzącego na niej.

Kiedy podnosimy człowieczka, jego tył oblepiony jest spinaczami – przykleiły się do magnesu. Jednak to propozycja dla odważnych i pracujących w bardziej luźnych warunkach.

Na biurku domowym lub firmowym można postawić magnesy w kształcie zwierząt, figur geometrycznych i innych – ważne, aby poza ładnym wyglądem skutecznie przytrzymywały spinacze w jednym miejscu.