antilles-foot

Znane zawsze wydaje się lepsze
Nowy przedpokój niskim kosztem

Znudził Ci się stary przedpokój i chcesz mu nadać nowoczesności przy jak najmniejszym nakładzie pieniędzy? Nie powinno być z tym problemu. Jeśli uważasz, że podłoga w przedpokoju nie jest zniszczona i brzydka, możesz ją pozostawić.

Stary parkiet wystarczy wycyklinować, a wykładzinę dokładnie wyczyścić odpowiednimi środkami. Meble także nie zawsze od razu trzeba wyrzucać, by może wymagają drobnego naprawienia lub pomalowania i uzyskasz naprawdę świetny efekt.

Warto wybrać motyw przewodni wnętrza – podłogę lub meble, do których będziesz komponować resztę przedpokoju. Nie bój się przerabiać mebli – pomalowanie i wymienienie uchwytów nada im nowego blasku.

Nie możesz zapominać, że ma to być miejsce funkcjonalne, więc usuń niepotrzebne przedmioty. Pamiętaj, że diabeł tkwi w szczegółach.

Możesz odmalować ściany lub wykleić jedną z nich fototapetą. Czasem wystarczy dokupić wieszak na okrycia wierzchnie o niecodziennym kształcie i minimalistyczną szafkę na klucze lub wieszaki na klucze, a przedpokój już będzie wyglądał inaczej.

Nie zapomnij zadbać o odpowiednie oświetlenie.