antilles-foot

Znane zawsze wydaje się lepsze
Podkłada Sticky Mat

Magiczna podkładka to kolejny gadżet, który zdecydowanie przyda się szczególnie podczas jazdy samochodem. Jak wiadomo niejednokrotnie mamy problem z ułożeniem w podręcznym miejscu telefon, jakiś długopis, czy inne przedmioty.

Wszystkie one podczas ostrego hamowania, czy wchodzenia w zakręty uwielbiają się przemieszczać i spadać pod fotel. Teraz możemy juz o tym zapomnieć, bowiem na rynku pojawiła się podkładka Sticky Mat, która umożliwia bezpieczne przewożenie tych małych akcesoriów.

Dzięki wykorzystaniu specjalnych materiałów w połączeniu z nano technologią, otrzymujemy wysokiej jakości produkt. Który nie tylko nadaje się do samochodu, ale także do wielu innych sytuacji, do pracy, w kuchni, czy nawet w plenerze.

Nie ma potrzeby stosowania żadnego kleju, czy samoprzylepnej taśmy. Wystarczy tylko umieścić podkładkę do deski rozdzielczej, a sama ułoży się do jej kształtu.

Teraz bez obaw można położyć na niej telefon, okulary, monety, czy inne niezbędne przedmioty, które nigdy z niej nie spadną.