antilles-foot

Znane zawsze wydaje się lepsze
Szukamy działki

Zafascynowani kulturą wschodnią chcemy zaczerpnąć z niej jak najwięcej. Nie jest to łatwe, gdy dzisiaj świat pędzi do przodu z niesamowitą prędkością.

Próbujemy w nim znaleźć miejsce dla siebie, ale takie, gdzie moglibyśmy zatrzymać się, zwolnić tempo, odpocząć. Takie możliwości daje nam własna działka, a więc zaczynamy jej szukać.

Mogą nam być w tym pomocne wskazówki feng shui zwracające uwagę na energię otoczenia, która będzie współgrała z naszą energią wewnętrzną. Idealnej działki pewnie nie ma, ale mamy możliwość, aby prawie taką się stała, gdy zastosujemy odpowiednie narzędzia i remedia.

Wybieramy więc działkę, teraz kolej na miejsce, gdzie wybudujemy dom, bo to on ma być naszym azylem. Nie zawsze da się pogodzić to, czego chcemy z wymaganiami budowlanymi w danym terenie, ale mamy szansę pewne rzeczy wywalczyć.

Przepisów jednak nie da się pominąć stąd znowu w sukurs przyjdą nam remedia. Kiedy już miejsce na dom jest zatwierdzone przystępujemy do projektowania pamiętając o tym, by dom miał centrum i wszystkie strefy, które z pomocą siatki bagua w przyszłości zaplanujemy.