antilles-foot

Znane zawsze wydaje się lepsze
Uff gorąco! Wentylator na biurko

Lato to najgorsza pora roku dla większości osób pracujących przy biurku. Temperatura powyżej 30 stopni i brak klimatyzacji w biurze zdecydowanie niekorzystnie wpływa na jakość pracy. okna otworzyć nie można, bo na zewnątrz dużo cieplej niż w środku.

Co robić, kiedy duże dmuchawy są niemożliwe do zainstalowania w pomieszczeniu? Zainwestować w miniaturowy wentylator. Produkt wygląda i działa jak jego pierwowzór, czyli duży wentylator. Jest od niego kilkakrotnie razy mniejszy, ponieważ wysokością nie przewyższa kubka od kawy.

Ten funkcjonalny gadżet montujesz na biurku na przyssawce lub przykręcasz do blatu. Wyrób działa napędzany energią elektryczną – podłączasz go do gniazdka lub poprzez kabelek USB. Wiatr, jaki produkuje, pozwoli Ci przetrwać największe upały.

Masz możliwość regulacji siły nawiewu oraz jego kierunku – wyprodukowano go tak, aby jak najlepiej pełnił swoją rolę. Być może takie praktyczne gadżety na stałe wpiszą się w wyposażenie obowiązkowe każdego biurka – w końcu znacznie podnoszą komfort wykonywanych zadań.