antilles-foot

Znane zawsze wydaje się lepsze

Jedną z ciekawszych propozycji wyposażenia ogrodu są wiklinowe dodatki. Sprawdzają się one w ogrodzie już od wielu lat, jednak co sezon zachwycają nowymi wzorami i kolorami.

Ogród dzięki wiklinie nabierze indywidualnego charakteru. To idealny pomysł na wyposażenie ogrodu dla wszystkich miłośników piękna.

Największą popularnością pośród dodatków ogrodowych wykonanych z wikliny cieszą się meble, przede wszystkim stoły, sofy, pufy i fotele. Te ostatnie występują w szczególności w wersji bujanej, gdyż oprócz funkcji dekoracyjnej sprawdzają się także jako miejsce wypoczynku.

Oprócz mebli do ogrodu polecane są także osłonki na doniczki wykonane z wikliny. Ich piękno dodatkowo podkreślają elementy ozdobne wykonane z rafii.

Równie ciekawym pomysłem jest wyposażenie ogród w kosze wiklinowe. Mogą być one przydatnym akcesorium do przechowywania różnego rodzaju przedmiotów, jak również mogą pełnić funkcję doniczki.

Niezależnie od tego na jaki dodatek wiklinowy zdecydujesz się do swojego ogrodu, z pewnością będziesz zachwycony efektami!.